Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilme Kulesi Genişletme Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 10 adet
Teslim durumu: 1 Gün

849₺
KDV Dahil
adet

Çocuklar, bu Boss Sumo Bro Devirme Kulesi Genişletme Seti (71388) ile LEGO® Super Mario™ evrenine aksiyon dolu, dijital para toplama meydan okuması ekleyebilir.

2 ikonik düşman karakterinin LEGO® Super Mario™ oyuncak figürlerini içerir – göğüs gümleyen kolları ve bir Crowber'ı olan Boss Sumo Bro.

Tabanındaki kollar üzerinde duran LEGO® Mario™ ve/veya LEGO® Luigi™ (şekiller dahil değildir) tarafından sallanan, parçalarla yapılan bir kuleye sahiptir. Bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkarmak için Boss Sumo Bro'yu devirin.

Bu 231 parçalık oyuncak oyun seti, oyun için gerekli bir LEGO® Super Mario™ Başlangıç ​​Kursu (71360 veya 71387) sahibi 6 yaş ve üstü yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya tatil hediyesi yapar.

Tek başına oynamak veya Bluetooth üzerinden bir arkadaşınızın LEGO® Mario™ veya LEGO® Luigi™ figürüne (ekstra figürler dahil değildir) bağlanmak için harika, ekip çalışmasının bonus para kazandığı 2 oyunculu sosyal eğlence için.

Bu modül, temel oluşumunda 9 inç (23 cm) yükseklik, 7,5 inç (20 cm) genişlik ve 5 inç (13 cm) derinliktedir ve yeniden oluşturulabilir ve birçok farklı LEGO® Super Mario™ setiyle birleştirilebilir. yollar.

Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulamasında yapım talimatları, farklı yapım ve oynama yolları için ilham ve daha fazlası var. Uyumlu Android ve iOS cihazlarının listesi için LEGO.com/devicecheck adresini ziyaret edin.

Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ oyuncakları, ailelerin en sevdiği karakteri gerçek dünyaya getirerek hayranlara tek başına veya grup halinde oynamak için genişletme, yeniden inşa etme ve benzersiz seviyeler yaratma konusunda sınırsız yollar sunar.

1958'den beri LEGO® bileşenleri tutarlılık, güvenli bağlantılar ve sağlam yapılar sağlayan katı endüstri standartlarını karşılamaktadır.

LEGO® tuğlaları ve parçaları, katı küresel güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Benzer ürünler