Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Dısney Mıckey Mouse Ve Mınnıe Mouse'un Uzay Roketi 4+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

399₺
KDV Dahil
adet

Bu LEGO® ǀ Disney Mickey Mouse ve Minnie Mouse'un Uzay Roketi (10774) seti, gençlere bir roketle uçup uzayı keşfederken eğlenceli rol yapma ve yapım becerilerini geliştirmeyle dolu bir set sunuyor.

Oyun alanında trendleri belirlemek isteyen 4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye! Hayal gücünü ve kendine güveni artıran ve saatlerce eğlendiren bu yaratıcı yapım oyuncağıyla bir çocuğu şaşırtın.

İnşa etmeyi öğrenmek için mükemmel. Roket ve uzay istasyonunda, oyun için daha fazla zaman olması için kolay bir yapım için Başlangıç ​​Yapım Parçaları öğeleri, ayrıca 2 minifigür ve özel bir Mickey siluet karosu bulunur!

Bu LEGO® ǀ Disney seti, içinde bir uzaylıyı açıp tutan büyük bir kayanın yanı sıra rol yapma olanaklarını artırmak için bir kamera ve küçük bir bayrak yapısı da dahil olmak üzere eğlenceli ayrıntılar ve aksesuarlarla dolu.

Roket 5.5 inç (14 cm) yüksekliğinde ve 2.5 inç (7 cm) genişliğindedir ve tüm set sonsuz oyuna ilham verir. Diğer LEGO® yapım parçalarıyla uyumlu olduğu için yapım becerileri geliştikçe genişleyebilir.

Küçük inşaatçılara basit resimli talimatlarla harika bir deneyim sunun, yani okumayı yeni öğrenen çocuklar için bile bina inşa etmenin önünde hiçbir engel yok, ayrıca dijital Talimatlar PLUS'ta yakınlaştırma ve kaydetme modları!

4+ set, gençlerin inşa etmeyi öğrenmeleri için eğlenceli bir yol sağlarken kolay yapım adımlarıyla güvenlerini artırır. Çocukların ve yetişkinlerin birlikte inşa etmenin ve oynamanın keyfini keşfetmelerini sağlarlar.

LEGO® bileşenleri, küçük parmakların kolayca alıp tekrar tekrar oluşturmasını sağlamak için katı endüstri kalite standartlarını karşılar - 1958'den beri bu böyledir.

LEGO® yapım parçaları ve parçaları, sıkı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için akla gelebilecek hemen her şekilde test edilir.


Benzer ürünler