Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Dısney Mıckey Mouse İtfaiye Ve İstasyon Seti 4+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

999₺
KDV Dahil
adet

Harika LEGO Disney Mickey & Friends İtfaiye Aracı ve İstasyonu (10776) oyuncak seti, gençlere yangınla mücadele ederken veya itfaiye istasyonunda dinlenirken rol yapma ve bina becerilerini geliştirmek için tasarlanmış eğlenceli bir set sunar.

Aksiyon dolu bir oyun için kolay bir kurulum isteyen 4 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel bir hediye! Bir çocuğa inşaat becerilerini öğreten, hayal gücünü artıran ve saatlerce eğlendiren bir hediye ile sürpriz yapın.

Bu harika sette, oyun için daha fazla zaman olması için binayı harekete geçirmek için Başlangıç ​​Tuğlası tabanlı bir itfaiye istasyonu ve itfaiye aracı, ayrıca 3 minifigür ve lastik kulakları ve kuyruğu olan bir köpek figürü var!

Bu LEGO Disney seti, Disney'in Pluto'su için bir yemek tabağı ve kemik (LEGO setlerinde ilk kez ortaya çıkıyor) ve rol yapma için yangın söndürme araçları dahil olmak üzere işlevler ve aksesuarlarla dolu.

5.5 inç (14 cm) yüksekliğinde ve 9 inç (24 cm) genişliğinde itfaiye istasyonu ile bu set saatlerce oyun oynama imkanı sunar. Diğer LEGO yapım parçalarıyla birlikte çalıştığı için çocukların yapım becerileri geliştikçe büyüyebilir.

Küçük inşaatçılara basit resimli talimatlarla harika bir deneyim sunun, yani okumayı yeni öğrenen çocuklar için bile bina inşa etmenin önünde hiçbir engel yok, ayrıca dijital Talimatlar PLUS'ta yakınlaştırma ve kaydetme modları!

4+ set, gençlerin inşa etmeyi öğrenmeleri için eğlenceli bir yol sağlarken kolay yapım adımlarıyla güvenlerini artırır. Çocukların ve yetişkinlerin birlikte inşa etmenin ve oynamanın keyfini keşfetmelerini sağlarlar.

LEGO bileşenleri, küçük parmakların kolayca alıp tekrar tekrar oluşturmasını sağlamak için katı endüstri kalite standartlarını karşılar - 1958'den beri bu böyledir.

LEGO tuğlaları ve parçaları, sıkı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için akla gelebilecek hemen her şekilde test edilir.


Benzer ürünler