Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Dünya Haritası

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

5,599₺
KDV Dahil
adet

Yaratıcılığa odaklanın

Klasik bir dünya haritasının bu yeniden yorumlanmış versiyonu, yaratıcılığınızı sergilemenize olanak tanır. İçindeki fikirleri haritayı yapmak için kullanabilir ya da okyanusları değiştirerek kişisel bir dokunuş katıp dünyayı yeniden inşa edebilirsiniz. Haritayı dünyanın 3 bölümünden birine odaklamak için kara parçalarının yeri değiştirilebilir. Anlamlı yerleri vurgulamak için parçalarla renkli raptiyelerle daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Yaşam stiliniz için LEGO setleri

Yoğun hayatınıza bir mola verin, yaratıcı bir projeye odaklanın ve evinizde ya da ofisinizde sergilendiğinde harika görünecek görkemli bir eser inşa edin. Sanat, tasarım, mimari ve pop kültürle ilgilenen yetişkinler için üretilmiş ilham verici bir LEGO yapım setleri koleksiyonuna ait bu set, aynı zamanda kendiniz ya da hayatınızdaki bir sonraki projesini arayan hobi sever için mükemmel bir hediyedir.

Dünya haritasının 3 benzersiz kombinasyonundan birini yapma şansı veren bu büyüleyici LEGO® Art Dünya Haritası (31203) seti ve tamamen kişiselleştirilebilen bir serbest yapım deneyimiyle dünyayı istediğiniz gibi inşa edin.

40 tuval duvar plakası, parçalarla yapılan bir çerçeve, 2 benzersiz asma parçası ve daha kolay yapmak için karo aleti dahil 11.695 parçadan oluşan bu LEGO® setiyle zihninizi arındırın. Bu set, dinlenip deşarj olurken kendinizi seyahat ve yaratıcı projelere olan tutkunuza kaptırmanızı sağlar. İçindeki Soundtrack ile yaparken sesli bir dünya turunun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Benzer ürünler