Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Little Live Pets - Mama Sürpriz Gökkuşağı Oyuncak, Çok Renkli

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 7 adet
Teslim durumu: 1 Gün

4,299₺
KDV Dahil
adet

Anne ve Yavruları’nın yeni serisinde şirinlikler ve sürprizler daha da artıyor! Şimdi yepyeni bir renkle ve içinde yeni sürprizler ile gelen kulübe şeklindeki pakette anne hamster çocukları bekliyor. Çocuklar onu seviyor, tarıyor ve besliyorlar. Bir süre sonra annenin kalbi parlamaya başlıyor. Bu, kulübeye yerleşme zamanı demek!

Anne, etkileşimli kulübesine yerleşince bekleyiş başlıyor ve bir süre sonra sürpriz bir yavru doğuyor. Üstelik bu süreci tekrarlamak mümkün, toplamda her biri farklı renkte kürke sahip tam üç sevimli bebek doğacak! 20’den fazla ses ve etkileşim oyun eğlencesi katlıyor! Her bir bebeğin kendi bakım paketi kutuda yer alıyor: 1 Doğum Sertifikası, 2 Aksesuar, 2 Saç Lastiği! Bebekleri giydirmek ve Rock’n’Roll, Tiki ve Prenses tarzlarını vermek çok eğlenceli!

Paketten önce kulübe içinde anne çıkıyor. Anneyi sevmek, tüylerini taramak ve ona yemek yedirmek gerekiyor. Kalbi parlamaya başlayınca kulübeye yerleştiriliyor ve doğum başlıyor. 3 farklı karakterde 3 farklı yavru doğuyor. Her doğum için tekrar anneyle ilgilenmek gerekiyor. Normal ve hızlı mod tercih edilebiliyor.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların keyifli vakit geçirmelerine katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Kutu içerisinde; anne hamster, 3 adet yavru hamster, doğum sertifikası, 2 adet saç lastiği ve 20 adet aksesuar bulunmaktadır.

Ürün; 6 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Benzer ürünler