Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hatchimals Pixies, Crystal Flyers Starlight Idol Işıklı Sihirli Uçan Pixie Oyuncak Bebek

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 7 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,699₺
KDV Dahil
adet

ŞIKLAR YANAR: Starlight Idol Pixie'niz uçmaya hazır olduğunda, elbisesinin üzerindeki LED ışıklar yanıp söner ve kanatları çırpınmaya başlar. Uçarken elbisesi parlıyor ve kanatları parlıyor - o çok güzel!

GERÇEKTEN UÇUYOR: Crystal Flyers Starlight Idol Pixie gerçekten uçabiliyor! Onu üsten fırlatın veya havaya kaldırın, ardından ona rehberlik etmek için ellerinizi kullanın. Ellerinizin yukarıda mı yoksa aşağıda mı olduğunu hissedecek!

MUHTEŞEM DETAYLAR: Işıltılı kanatlar, yanardöner bir elbise ve metalik makyaj, bu güzel Starlight Idol Pixie'yi koleksiyonunuzun olmazsa olmazı yapıyor! Onu kristal Hatchimals yumurtasında göster.

OTOMATİK DURDURMA ÖZELLİĞİ: Çocuklar için uçan Crystal Flyers oyuncakları güvenlik testinden geçmiştir. Uçuşun ortasında Pixie'nizin kanatlarına dokunursanız uçmayı bırakacaktır! Uçuş sırasında onu güvenli bir şekilde yeniden konumlandırmak için bacaklarından da tutabilirsiniz!

USB ŞARJ EDİLEBİLİR: Pixie bebeğinizi USB kablosuyla kolayca şarj edin! Crystal Flyers oyuncakları ve Hatchimals sürpriz oyuncaklar ve oyunlar, oyuncak figürler ve oyun setleri, bebekler ve aksesuarlar kızlar için mükemmel hediyelerdir!

Benzer ürünler