Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Görkemli Okyanus Krallığı Eğlenceli Su Parkı

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,149₺
KDV Dahil
adet

Enchant Görkemli Okyanus Krallığı Eğlenceli Su Parkı HCG03 Ürün Açıklaması

Minikler; Deniz Aslanı Shayda bebek, deniz aslanı Atılgan figürü ve deniz hayvanı dostlarıyla birlikte su maceralarına dalacakları oyunlar oynamaya bayılacak. Enchantimals su parkı oyun seti; havuz, kaydırak, salıncak, dönen direk ve daha birçok eğlence seçeneğiyle dolu. Eğlenceye dalmak için su eklemek yeterli.

Minikler; havuz oyuncakları, koltuk ve diğer birçok aksesuar içeren bu su parkında eğlence dolu saatler geçirmekten çok hoşlanacak. Enchantimals karakterleri arasındaki sıkı dostluk bağından ilham alan hikayeler canlandırın. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Oyun seti; havuz, kaydırak, salıncak, kova duş, dönen direk ve birçok aksesuar içeriyor.

Su kaydırağında kayın, direkte fırıl fırıl dönün, salıncakta dinlenin ve Enchantimals karakterlerinin sunduğu her oyun seçeneğinin tadını çıkarın. Rahat koltuk, deniz simidi, su oyuncakları ve diğer birçok aksesuar, hikaye anlatımı becerisini geliştiren oyunları teşvik eder. Özellikle hayvan sever 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Benzer ürünler