Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Enchantimals Klinik Oyun Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

919₺
KDV Dahil
adet

Enchantimals Klinik Oyun Seti HLH22

Enchantimals bebekler ve oyun setleri, hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Bu bebekler; stetoskobuyla Doktor Carlin Cat bebek, onun en iyi hayvan dostu Hurdle ve bir tane daha oyunbaz kedinin olduğu Enchantimals Klinik Oyun Seti'ne hayvan dostlarını getirmeyi çok seviyor.

Muayene masası, çocukların ekipmanla doldurabileceği bir tıbbi çanta, bir sepet, göz muayene tablosu ve çok daha fazlası muayenehane aksesuarları arasında yer alır.

Enchantimals Klinik Oyun Seti hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Doktor Carlin Cat bebek Enchantimals Klinik Oyun Set'nde herkesi iyileştirebilir!

Hurdle ve kedi figürlerinin detaylı bir muayene için muayene masasına çıkmasına yardım edin. Büyüleyici tıbbi çantada şırınga ve şişe gibi pek çok doktor aleti bulunur. Sevimli hayvanlar sıralarını beklerken sepette yatabilir.

Doktor Carlin Cat bebeğin çıkarabilen bir stetoskobu, eteği ve ayakkabıları vardır. Hurdle figürünün de stetoskobu vardır! Bebeğin ve sevimli hayvan dostunun birbirlerinin en iyi arkadaşları olduklarını gösteren pek çok sevimli detay bulunur.

Kutu Ölçüsü: 16,5 x 11,5 x 4,5 cm

Benzer ürünler