Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Dostluk Bilekliği Seti, Bilezik Yapımı Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 15 adet
Teslim durumu: 1 Gün

499₺
KDV Dahil
adet

????Süper Bileklik Yapım Kitleri: Bu kit, düşünceli ve anlamlı bilezikler yapmak için gereken araç ve malzemeleri sağlar. 1 örgü tezgahı, 12 renkli iplik, 7 genişletilebilir örgü halkası, 12 düğme kapağı, 1 moda çıkartması ve 20 çivi ve 1 adım adım talimat kılavuzu içeren Kendin Yap dostluk bileziği seti. Tüm bilezik parçaları taşınabilir bilezik tezgahına sığar. Çocukların onu her yere taşımasına ve oynamasına izin verildi.

????Kendin Yap FİKİRLERİ: Bu Bilezik Yapımı Seti ile kızlar her gün farklı stiller yaratabilirler. Bu el işi seti, yaratıcılığı teşvik etmek ve kızlara pratik beceriler geliştirme konusunda ilham vermek için tasarlanmıştır. Yaratıcılık için sonsuz olanaklar sunar ve el yapımı bileziklerle benzersiz kişiliklerini ifade etmelerine olanak tanır.

????Arkadaşlık Köprüsü Oluşturun ve Sevgiyi Aktarın: Kızlar, arkadaşlık bilezikleri oluşturarak arkadaşlarıyla bağlarını güçlendirebilir, sevgi ve takdiri iletebilirler. Yüksek kaliteli malzemeler ve sağlam bir yapıya sahip olan bu ürün, kızların gururla takabileceği veya hediye olarak verebileceği dayanıklı ve uzun ömürlü bilezikleri garanti eder.

Benzer ürünler