Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Curlimals Işıklı Gıdıklanan Bella

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,899₺
KDV Dahil
adet

Curlimals ailesinin ışıldayan üyesi Gıdıklanan Bella’ya merhaba de!

Çocuklara çok özel bir sevgi ve arkadaşlık deneyimi sunan, her biri farklı bir karaktere sahip Curlimals ailesinin interaktif peluşlarından Bella ile tanışma zamanı! Ailenin en yeni üyesi ve aynı zamanda en ışıldayan üyesi. Gerçek bir kelebek kadar renkli ve çocukların en yeni ve iyi arkadaşı olmaya hazır!

Başını okşayınca, burnunu sevince veya karnını gıdıklayınca 100’den fazla ses ve ifade ile hemen tepki veriyor! Üstelik tepkileri ve çıkardığı sesler de kendisi kadar sevimli. Bella interaktif bir kelebek olduğu için konuşabiliyor, şarkılar söyleyebiliyor hatta gerçek bir kelebek gibi kanatlarını çırpabiliyor! Tam 3 farklı renkteki sihirli ışığı ile kanatlarını nasıl çırptığına da bir bak! Ama önce uyuyan güzel Bella’nın başını okşayarak onu uyandırman lazım. Uyandıktan sonra oyun zamanı! Onu gıdıklayınca gülüyor, burnuna dokununca hapşırıyor. Fazla ilgisiz bıraktığında ise uyuyor. Onunla arkadaş olmak çok güzel! İyi ki varsın Bella!

Curlimals Işıklı Gıdıklanan Bella, ilgi çekici ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunarak çocukların hayal gücünü harekete geçirir ve onları önemli sosyal beceriler geliştirmeye teşvik eder. Arkadaşları ile oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkıda bulunur.

Ürün; 3 x 1,5V AAA pile ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

Kutu ölçüsü: 24 x 17 x 23 cm

Benzer ürünler