Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbie Tatil Evi

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 3 Gün

5,999₺
KDV Dahil
adet

Ürün Detayları

Barbie Tatil Evi / Barbie Vacation House
Çocuklar Barbie Tatil Evi oyun seti ile hayallerindeki tatili yaşayabilirler! Hayal gücü bu 2 katlı Barbie® bebek evinin içine girdiğinde, yatak odası, banyo, mutfak, yemek odası, oturma odası ve dolap dahil olmak üzere altı oyun alanıyla sonsuz oyun zamanı olasılıklarını keşfedecekler. Bu Barbie® evi, modern, şık bir tasarım ve asansör görevi gören sallanan bir sandalye ve bir film gecesi veya doğum günü partisi için sahneyi hazırlamak için yukarı ve aşağı dönen bir duvar gibi harika özelliklerle hikaye anlatımı eğlencesinin kapılarını açıyor! Evcil bir köpek yavrusu, eğlenceli mobilyalar ve hikaye anlatımı aksesuarları da dahil olmak üzere 30'dan fazla hikaye anlatımı parçasıyla bu Barbie® Tatil Evi oyun seti, 3 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediyedir. Bebekler ayrı satılır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Barbie® Tatil Evi oyun setine adım atın ve 2 seviye, 6 oyun alanı ve evcil bir köpek yavrusu da dahil olmak üzere 30'dan fazla hikaye anlatımı parçasıyla sonsuz oyun süresi olanaklarını keşfedin!

2 katlı evde bir yatak odası, banyo, mutfak, yemek odası, oturma odası ve modern detaylara ve Barbie® stiline sahip gardırop bulunmaktadır.

Herhangi bir hikayeyi, asansör işlevi gören sallanan bir standalye ve daha fazla hikaye anlatma fırsatı ortaya çıkaran dönüşümler gibi eğlenceli özelliklerle oynayın.

Bir pijama partisine ilham vermek için ranzaları katlayın ve hikayeyi film gecesinden doğum günü partisine geçirmek için oturma odası duvarını kaldırıp indirin!

30'dan fazla parça, hikaye anlatımı aksesuarları ve şık bir kanepe, tak ve çalıştır özellikli bir yemek masası ve daha fazlası gibi eğlenceli mobilyalar içerir.

Benzer ürünler