Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

PAW PATROL The Movie Deluxe Araç Takip

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

2,899₺
KDV Dahil
adet

Büyük ekranda heyecan verici kurtarma maceraları için Chase ve PAW Patrol: The Mighty Movie kurtarma aracıyla takım kurun! Bu PAW Patrol oyuncak arabası, 12 inç uzunluğunda, 6 inç genişliğinde ve 4 inç yüksekliğinde olup, süper şık bir tasarıma, harika bir araç dönüşümüne ve senkronize yanıp sönen ışıklara sahip heyecan verici ses efektleri ve müzikle, gördüğünüz ve filmde dinleyin! Işıklar, Sesler ve Dönüşüm: Senkronize ışıkları ve sesleri etkinleştirmek için Chase'i koltuğuna oturtun. 

Ardından, kurtarma moduna heyecan verici bir araç dönüşümünü etkinleştirmek için Chase'e basın! Mighty Pups Aksiyon Figürü: PAW Patrol: The Mighty Movie üniformasını giymiş, türünün tek örneği olan bu Chase oyuncak figürü, aracındayken yanan yarı saydam parçalara sahip, mutlaka sahip olunması gereken bir parça! PAW Patrol Film Aracı: Özgün ayrıntılar ve stil ile tasarlanan Chase Mighty Transforming Cruiser, Mighty Filminden tanıdığınız heyecan verici PAW Patrol arabasına benziyor! Hepsini Toplayın: Kız ve erkek çocuklara yönelik PAW Patrol oyuncak koleksiyonunuzu oyuncak kamyonlar, aksiyon figürleri, pres döküm arabalar, dinozor oyuncakları, doldurulmuş hayvanlar, masa oyunları, yapbozlar ve daha fazlasıyla genişletin! İçeriği: 

1 Şekil, 1 Araç. 36 ay ve üzeri yaşlar için. Boyut Y10.16, G15.24, D29.21cm. Gerekli piller: 3 x AAA (dahil). Yazar: Yayınevi:Paw Patrol Basım Yılı:2022 Yai Grubu:3-6 Kategori:Film Figürleri Roman Türü:Film Figürleri Cilt Bilgisi:N/A YayinEvi:Paw Patrol Basım Dili:Türkçe

Benzer ürünler