Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hot Wheels Monster Trucks Volkanik Alanda Macera Oyun Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

4,249₺
KDV Dahil
adet

Fantastik ve klasik dünyaları mükemmel bir şekilde dengeleyen alanda, çocukları sevdikleri mücadele ortamı ve aksiyon ile buluşturmak için bir adet dev yanardağ, bir adet düşman T-Rex, iki adet büyük çember, fırlatıcılar ile çok sayıda çarpıştırma, ezme, akrobasi ve ters takla alanı bulunur. Öfkeli dinozor T-Rex, muhteşem ışık ve ses efektleri ile yanardağdan fırladığında kahramanlık becerilerinizi konuşturun ve lavların arasından sıyrılarak dinozoru alt etmeye çalışın! Kutudan çıkar çıkmaz aksiyona atılmanızı sağlayacak bu sette 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels Race Ace Monster Truck aracı ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels arabası bulunur. Alandaki "garajlar", daha fazla araç için saklama alanı sunar. Bu seti diğer Hot Wheels pistleri ile birleştirerek devasa bir oyun alanı oluşturabilir ve çocukların saatlerce oyun oynayarak hayal güçlerini geliştireceği heyecan verici bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Bu devasa Hot Wheels Monster Trucks Volkanik Alanda Macera Oyun Seti; ışıklar, sesler, büyük çemberler, aktif yanardağdan fırlayan kötü dinozor ve heyecan verici aksiyonlar ile hayal dünyanızın sınırlarını zorlayacak!

Ada temalı bu alanda, 2 adet fırlatıcı ile çok sayıda araç çarpıştırma, ezme ve akrobasi alanı bulunur. Monster Trucks oyuncaklarınızı kullanarak T-Rex'i alt edebilir, ters taklalar atabilir, engellerin üzerinden atlayabilir ve aracınızı engellerle çarpıştırabilirsiniz.

Sete dâhil olan Hot Wheels Race Ace Monster Truck aracı ve 1:64 ölçekli Hot Wheels arabası ile vakit kaybetmeden aksiyona atılın!

Seti diğer Hot Wheels Monster Trucks pist setleri ile birleştirerek aksiyonun sınırlarını zorlayın ve daha büyük bir Hot Wheels dünyasına adım atın.

Saatler süren bir eğlence ve mücadele imkânı ile özellikle dinozor ve Monster Trucks hayranları olmak üzere 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Benzer ürünler