Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hot Wheels Monster Trucks Glow

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,699₺
KDV Dahil
adet

Hot Wheels® Monster Trucks Glow in the Dark Epik Döngü Mücadelesi™ setiyle ışıklar söndüğünde daha da heyecanlanan destansı bir yarış mücadelesi! Oyun setinin mavi, yeşil ve sarı kısımları karanlıkta parlayarak pistteki aksiyonu aydınlatıyor. Döngünün etrafında yarışmak için araçları yan yana fırlatın, kupa kupasına atlayın ve galibiyeti talep edin! Kutudan çıktığı anda bodurluk yapmak ve çarpmak için bir Hot Wheels® canavar kamyon ve bir 1:64 ölçekli araba dahildir - ve karanlıkta da parlıyorlar! 4 ila 8 yaş arası çocuklar için harika bir hediye fikridir. Bazı Hot Wheels® araçlarıyla kullanıma uygun değildir. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Işıkları kapatın ve karanlıkta gerçekten parlayan GIANT döngüsü gibi unsurlara sahip Hot Wheels® Monster Trucks Glow in the Dark Epic Loop Challenge™ oyun setiyle yarışmaya devam edin!

Döngü boyunca yarışan arabaları yan yana ve rampadan havaya göndermek için başlatıcıyı kullanın!

Çocuklar kupa kupasını yerleştirebilir ve önce kimin konacağını görebilir!

Set, karanlıkta parlayan unsurlara sahip 2 adet Hot Wheels® 1:64 ölçekli araçla birlikte gelir.

Eksiksiz oyun, beceri mücadeleleri ve çok sayıda çarpma ve parçalama aksiyonuyla bu set, özellikle canavar kamyon hayranları olmak üzere 4 ila 8 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir!

Benzer ürünler