Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Canavar Avcıları

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 10 adet
Teslim durumu: 1 Gün

699₺
KDV Dahil
adet


Ravensburger Canavar Avcıları-214327

Oyun oynamayı seven çocuklarının eğlenirken öğrenmesini isteyen aileler, onları yepyeni bir oyunla tanıştırıyor. Dünyanın önde gelen oyun üreticilerinden biri olan Ravensburger, hem çocukların hem de ailelerin isteğini aynı üründe yerine getiren bir oyunla benzersiz bir eğlence vadediyor. Ravensburger Canavar Avcıları oyunu, hem çocukların oyun ihtiyacına fazlasıyla karşılık veriyor hem de ailelerin eğitici içerik talebini karşılıyor. Bir oyundan beklenen tüm özelliklere fazlası ile sahip olmasının yanında, anne ve babaların gönül rahatlığı ile çocuklarına teslim edebileceği ürün, tüm ailenin neşe kaynağı olabilecek bir oyun çeşidi olma özelliği taşıyor.

Çocuklar İçin Her Şey Düşünüldü

Ravensburger Canavar Avcıları oyununda, çocukların keyif dolu anlar geçirmesi için tasarlanmış pek çok özellik bulunuyor:

Oyunun ana hedefi olan canavarları yakalama konusunda oyuncuların en büyük yardımcısı olan bu eller, onlara yapışarak ele geçirmeyi sağlıyor. İçeriğinde çocukların sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmayan bu eldivenlerden, 4 adet bulunması sayesinde birden fazla kişi bu eğlenceye ortak olabiliyor.

Firar ederek şehri istila etmeye hazırlanan canavarların yapışkanlı tasarımı, eldivenlere doğru şekilde yapışmasını sağlıyor. İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmayan bu yapışkanlı canavarlar, sevimli tasarımları ile çocukları oldukça keyiflendiriyor.

Oyun içeriğinde bulunan figürlerin ideal boyutları, oyun esnasında oyunculara rahat oynayabilme imkânı tanıyor. Eğlence bittiğinde oyunun içine konulduğu kutunun minimal ebatları, saklama esnasında da kolaylık sağlıyor.

Strateji geliştirme yeteneklerinden başlayarak el becerilerine kadar oldukça geniş bir katkı sunmayı amaçlayan oyun sayesinde, çocukların zihinsel gelişimleri ve küçük motor becerileri birlikte gelişiyor.

Oyunun parçalarından biri olan oklu çark, ilk önce yakalanması gereken canavarı bulmanızı kolaylaştırıyor.

Oyun Detayları

Ürün Grubu: Aile

Oyuncu Sayısı:4

Yaş Aralığı: 5 Yaş ve Üzeri

Benzer ürünler