Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

MY LITTLE PONY MÜZİKLİ VE IŞIKLI MANE MELODY OYUN SETİ

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,499₺
KDV Dahil
adet

My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark" çizgi dizisinden ilham alan, Kısrak Koyu'nun ilk hem karaoke sahnesi hem de güzellik salonu olan Mane Melody'ye hoş geldiniz!

Müzikli ve Işıklı Mane Melody, Pony'lerle aktif hale gelen ışıklar ve sesler içeren bir oyun setidir. Bir tarafında oyuncak yele kurutucu, aksesuarların saklandığı bir dolap ve oyuncak gökkuşağı aynası bulunur. Işıklı ve sesli oyuncak karaoke sahnesini keşfetmek için diğer tarafı açın. Müziği başlatmak için "oynat" düğmesine basın veya Pony'leri sahnedeki özel bölüme yerleştirin. Her bir "Hoof to Heart" karakteri farklı müzikleri ve ışıkları etkinleştiriyor! Kutuya; 7,5 cm boyundaki Sunny Starscout ve Prenses Petals Pony figürleri ile Sparky Sparkeroni bebek ejderha figürü dahil. Daha farklı müzikleri ve ışıkları aktif hale getirmek için diğer Sevimli İşaret Sihri Pony figürlerine de göz atın. (Ek figürlerin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

16 aksesuar, çıkartma sayfası ve 2 Sihirli İşaret minik aksesuarı da kutuya dahildir. 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü veya özel gün hediyesidir.

İçindekiler: oyun seti, 3 figür ve 16 aksesuar.

MANE MELODY'YE HOŞ GELDİNİZ: "My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark" çizgi dizisindeki bir mekandan esinlenen Mane Melody, pop prensesi Pipp Petals'ın sahip olduğu bir karaoke sahnesi ve güzellik salonudur.

"HOOF TO HEART" AKTİVASYONU: Figürleri sahnedeki özel bölüme yerleştirerek farklı renklerdeki ışıkları ve eşsiz şarkı bölümlerini aktif hale getirin. Her karakterin kendine özel tepkisi var.

2'Sİ 1 ARADA OYUN SETİ: Taşınabilir kaset çalar şeklindeki oyun setinin bir yüzünde Spa salonu, diğer yüzünde ise müzik sahnesi var. Oyun seti, My Little Pony çizgi dizisinden esinlenen 4 farklı şarkıdan bölümler çalıyor.

SUNNY, PIPP VE SPARKY: Kutuya, ayaklarına takılabilen bazı aksesuarları tutabilen 7,5 cm boyundaki 2 Pony figürü ve sevimli bir ejderha figürü dahil.

AKSESUARLAR VE BİLEZİK UÇLARI: 2 takılabilir Sevimli İşaret bilezik ucunu da içeren 16 moda ve hikâye kurma aksesuarı kutuya dahil. Bu oyuncak, müziği ve kendini ifade etme oyunlarını seven çocuklar için harika bir hediye.

Benzer ürünler