Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbie'nin Pembe Uçağı

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

3,699₺
KDV Dahil
adet

Barbie'nin Pembe Uçağı ile rüya gibi bir uçuşa hazır olun!

3 yaş ve üzeri çocuklar, her türlü seyahat hikayesini canlandırmaya teşvik eden gerçekçi özellikleri kolayca kullanabilir.

Uçakta pilot kabini ve 2 yolcu (diğer bebekler ayrı olarak satılır) koltuğu bulunur.

Yolcu koltukları, gece uçuşu gibi hikayeler için öne kaydırılıp yatırılabilir.

Koltuk sırtlıklarındaki TV ekranları (ve açılıp kapanır üst bölmeler) oyun eğlencesine gerçekçi dokunuşlar katar.

Atıştırmalık arabasında 3 içecek ikramı, bir atıştırmalık ve 2 yemek sunulabilir. İçecekler tak ve oyna tasarımına sahiptir. Ayrıca 2 tepsi bulunur.

Köpekçik, oyun setine dahil olan 15'ten fazla oyuncak parçasından yalnızca biridir.

Diğer Barbie seyahat temalı oyuncakları koleksiyonuna ekleyerek dünyayı keşfetmeye başlayabilirsin. Barbie ile oynarken istediğin her şeyi hayal edebilirsin!

Barbie havalı pembe uçağı ile tatile çıkıyor! Uçakta Babrie bebeklerin rahatı için uçakta gerekli olan her şey mevcut! Valizinizi yerleştirebileceğiniz bölme, ayarlanabilen koltuk, uçuş boyunca bebeğin takacağı güvenlik kemeri, yemek arabası ve yemek arabasına yerleştirebileceğiniz atıştırmalıklar, pilot için özel koltuğu, yolcu koltukarının arkasındaki mini televizyon ve çok daha fazlası bu pembe uçakta.

Pembe uçağın tekerlekleri sayesinde uçağı hareket ettirebilirsiniz. Uçağın arka kısmında valizi indirebileceğiniz bir bölmesi bulunmaktadır.

Barbie bebekler uçuş sırasında koltuklarını yatırabilir uyku bandını takarak uyuyabilir, müzik dinleyebilir veya kitap okuyabilirler. Uçakta 1 adet pilot koltuğu ve 2 adet yolcuğu koltuğu yer almaktadır.

Ayrıca Barbie’nin sevimli köpeğide uçakta da onları yalnız bırakmıyor.

15’den fazla aksesuarın yer aldığı set içerisinde; Barbie’nin pembe uçağı, yemek arabası, çeşitli yiyecekler, battaniye, valiz, kulaklık, dergi, göz bandı, çanta, sevimli yavru köpek gibi çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.

Çocukların; el becerilerinin gelişmesine, kendi oyun alanlarını kurarak özgüven kazanmalarına, arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşmelerini, yaratıcılık ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Bebekler set içerisine dahil değildir.

Paket ölçüsü: 58,4 x 24 x 27,9 cm.

Benzer ürünler