Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Barbıe'nin Pembe Helikopteri

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

849₺
KDV Dahil
adet


Barbie'nin Pembe Helikopteri FWY29

Barbie, helikoptere atlayıp dünyanın dört bir yanına gitmelerini sağlayan bu renkli oyuncak ile hikayeler kanatlanacak.

Canlı mavi renkli tasarımı ile etkileyici! Gümüş rengi pervanesi bir defa itilince dönmeye başlıyor. Helikopterini al ve havada "uçurarak" aşağıdaki manzarayı izle. İki bebek (ayrı olarak satılır) kapasiteli iç kısımdaki gümüş rengi "kumanda" düğmeleri, çocukların pilot rolünde eğlenmelerini sağlarken emniyet kemerleri yolcuları içeride güvenli tutar. Barbie Dreamhouse Adventures'dan ilham alınarak tasarlanan bu oyuncakla Barbie hayranları onun günlük yaşamına tanıklık edebilir. Aile ve arkadaşlarıyla çıktıkları heyecanlı maceralara ortak olabilir veya dünyayı keşfederken kendi hikayelerini yazabilir.

Oyun imkanlarını çoğaltmak için diğer Barbie seyahat bebeklerini ve oyuncaklarını koleksiyonuna ekle. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Oyun paketi helikopter içerir ve bebek dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:

-Barbie helikopter, hayal güçlerine ilham vererek uçuşa geçme ve oyun boyunca dünyayı keşfetme imkanı tanır.

-Pervaneler gerçekten döner; yeni bir macerayı başlatmak için itmen yeterli.

-Canlı mavi gövdesi ve gümüş rengi vurgularıyla bu oyuncak helikopterin, Barbie bebeğe ait olduğu kolayca anlaşılabilir.

-Emniyet kemerli iki koltuk olan araçta, arkadaşlar bu deneyimi paylaşabilir (Bebekler ayrı olarak satılır).

-Barbie Dreamhouse Adventuresdan ilham alınarak tasarlanan bu oyuncakla Barbie hayranları onun günlük yaşamına tanıklık edebilir, aile ve arkadaşlarıyla çıktıkları heyecanlı maceralara ortak olabilir veya dünyayı keşfederken kendi hikayelerini yazabilir.

Yaş Grubu:

3 Yaş Ve ÜzeriBenzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler