Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Fisher Price Linkimals Rengarenk Tavus Kuşu

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 6 adet
Teslim durumu: 1 Gün

999₺
KDV Dahil
adet

Fisher Price Linkimals Rengarenk Tavus Kuşu HNN82 Fisher-Price Linkimals -Rengarenk Tavus Kuşu, ilgi çekici etkileşimli oyunlarla bebeğinize sayıları, saymayı, renkleri, şekilleri ve nezaket kavramını öğreten tüylü ve arkadaş canlısı bir oyuncaktır. Bebekler tavus kuşunun kuyruğundaki renkli beş tüylerindeki düğmelere basın veya çarkı çevirerek eğlenceli şarkıları, sesleri, ifadeleri ve çok renkli ışıkları etkinleştirebilir. Bu eğlenceli tavus kuşu diğer Linkimals oyuncaklarıyla bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar. 

(Diğer Linkimals oyuncakları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Çok renkli ışıklar ve 40'tan fazla eğitici şarkı, ifade ve eğlenceli ses içeren interaktif tavus kuşu. Sayıları, 1'den 5'e kadar saymayı, renkleri ve nezaket kavramını öğrenmek için tavus kuşunun kuyruğundaki tüylü beş düğmeye basın veya renk çarkını döndürün. Tavus kuşunun kuyruğundaki tüyü andıran yumuşak kurdeleler, miniğinizin etkileşimli aktivitelerle eğlenmesini sağlar. Diğer Linkimals oyuncaklarını da koleksiyonunuza ekleyerek Rengarenk Tavus Kuşu ile etkileşimlerini izleyin. 

(Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) 9 ay ve üzeri bebekler ile yürüme çağındaki çocukların ince motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar ve duyusal gelişimini destekler. 3 x 1,5V AA R6 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir. Ürün ölçüsü: 20 x 29 x 7,6 cm Kutu ölçüsü: 25 x 32 x 8 cm Ağırlık: 0,518 kg 3 ay ve üzeri çocuklar için uygundur

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler