Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Muhafızların Gemisi 14+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

5,099₺
KDV Dahil
adet

Çarpıcı LEGO Marvel The Guardians' Ship (76193) ile bir çocuğun Galaksinin Koruyucuları ve Marvel Avengers filmlerine olan tutkusunu şımartın.

Star-Lord, Groot, Rocket, Mantis, Thor ve Chitauri savaşçısı LEGO minifigürlerinin yanı sıra harika silahlar ve aksesuarlar dahildir.

Bu ödüllendirici model yapma projesiyle çocukları hayali maceralarla dolu bir evrene taşıyın. Ve hareket durduğunda, döndürülebilir standında görüntülenen çarpıcı görünüyor.

Çocuklara yönelik bu göze çarpan, yapılı ve sergilenen parça, 14 yaş ve üstü tüm model yapım meraklıları veya Marvel Evreni hayranları için harika bir doğum günü hediyesi, Noel hediyesi veya kişisel bir ikramdır.

Gemi (stand dahil) 9 inç (25 cm) yükseklik, 14 inç (36 cm) uzunluk ve 23 inç (59 cm) genişliktedir ve sağlam, dönebilir bir taban üzerinde güvenli bir şekilde durur.

Tüm LEGO Marvel yapım oyuncakları, genç süper kahramanlara sonsuz yaratıcı oyun olanakları sunmak için tasarlanmış üstün kaliteli oyun setleri sunar.

LEGO bileşenleri tutarlı, uyumlu ve her seferinde doğru bir şekilde bağlanıp ayrılmalarını sağlamak için katı endüstri kalite standartlarını karşılar - 1958'den beri bu böyledir.

LEGO bileşenleri, katı küresel güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Benzer ürünler