Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lego Duplo Yangın Helikopteri Ve Polis Arabası

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

169₺
KDV Dahil
adet

Küçük bir çocuğa LEGO DUPLO İlk Yangın Helikopterim ve Polis Arabam (10957) ısmarlayın. Bu yürümeye başlayan çocuk dostu oyuncak, yaratıcı oyunlara ilham vermek ve gelişimsel faydalar sağlamak için tasarlanmıştır.

Döndürülebilir rotorlu parçalarla yapılan bir helikopter ve siren tuğlalı (gürültüsüz) itilebilir bir polis arabası içerir. Küçük ellerin alıp yerleştirmesi için mükemmel olan renkli şekillerle üretilmiştir.

Temel yapı, ince motor becerilerini geliştirir; rol yapma kurtarma görevleri, sosyal ve duygusal becerileri güçlendirir; ve renkli şekiller ve eğlenceli özellikler, yaratıcı oyunu hayata geçirir.

18 aylık ve üzeri çocuklar için doğum günleri, Noel ya da sırf bunun için yüksek kaliteli, dayanıklı ve keyifli bir hediye.

Helikopter 3 inç (9 cm) yükseklik, 3 inç (10 cm) uzunluk ve 2 inç (6 cm) genişliktedir. Polis arabası 3 inç (8 cm) yükseklik, 3 inç (10 cm) uzunluk ve 1 inç (5 cm) genişliktedir.

Modellerin gerçek boyutlu görüntülerini gösteren yapı kartlarını içerir. Ebeveynler çocuklarına renkleri ve şekilleri öğretirken, çocuklar yapım aşamasında tuğlaları görüntünün üzerine yerleştirebilir.

Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, ebeveynlerin küçük çocuklarıyla değerli anları paylaşabilmeleri için açık uçlu gelişimsel oyunu teşvik eden unsurlara sahip olacak şekilde akıllıca tasarlanmıştır.

Açıklama:

LEGO DUPLO İlk Yangın Helikopterim ve Polis Arabam (10957), renkli şekillerle yapılmış ve eğlenceli özelliklerle dolu, yürümeye başlayan çocuk dostu, gelişimsel bir oyuncaktır.

Çocukların kurtarma aracı oyuncağı Küçük

çocuklar, bu itmeli polis arabası ve yangın söndürme helikopteri ile uygulamalı eğlencenin tadını çıkarırken becerilerini geliştirir. Temel inşaat görevleri, ince motor becerilerini geliştirir ve küçük çocuklara şekiller ve renkler hakkında bilgi verir. Heyecan verici kurtarma hikayeleri rol oyunlarına ilham verir ve çocukların sosyal ve duygusal becerilerini güçlendirir. Araçların her iki yanında bulunan detaylı dekorasyon, siren tuğlası (sessiz) ve döndürülebilen pervane, yaratıcı oyunun hayata geçirilmesine yardımcı olur. Modellerin gerçek boyutlu görüntülerini içeren yapım kartları, çocukların yapım aşamasında tuğlaları görüntünün üzerine yerleştirmesine olanak tanır.

Uygulamalı çocukların eğitici oyuncakları

LEGO DUPLO oyun setleri, okul öncesi çocukların ellerine açık uçlu eğlence, kendini ifade etme ve eğlenceli öğrenme sağlar. DUPLO oyuncakları ile ebeveynler ve küçük çocuklar, birlikte oynamaktan keyif alırken değerli gelişimsel kilometre taşlarını paylaşabilirler.

Benzer ürünler