Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hotwheels Köpek Balığı Kumsal Yarış Oyun Seti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 4 adet
Teslim durumu: 1 Gün

389₺
KDV Dahil
adet


Hot Wheels Köpek Balığı Kumsal Yarışı (Sörf Yarışı) Oyun Seti Fırlatıcılı ve Araçlı FNB21

Dev Köpekbalığı Hot Wheels şehrine saldırdığında ve Hot Wheels Sörf Yarışması'nı tehdit ettiğinde çocukların hayal gücü harekete geçer ! Çocuklar, dalgalar üstünde sürüklenmek için arabalarını fırlatarak Köpekbalığı'nın insanları yemesini önlüyorlar. Olamaz, arabayı kocaman çenesiyle yakaladı! Kurtarmak için başka bir araba kullanma zamanı. Nişan al ve Köpekbalığı'ın ağzının içerisine doğru ilerle. Köpekbalığı yenildiğinde dalga aniden geri çekilir ve araçlar serbest kalır! Müthiş özelliklere sahip bu büyük kumsal temalı oyun seti, saatler boyunca hikaye teması ile oyun keyfi sunuyor. Sörf yarışmasında puan kazanmak için dalgaların üzerinde ilerle ve tribünlere in! Diğer Şehir oyun setlerini birbirine bağlayarak kendi Hot Wheels Şehri'ni oluştur. Şehir oyun setleri turuncu pist parçaları ve diğer setlerle de uyumludur. Bir tiki kulübe temalı fırlatıcı ve bir Hot Wheels aracı içerir. ​​

Özellikler:

-Büyük kumsal temalı lokasyon ve arabaları yutan korkutucu Köpekbalığı.

-Hot Wheels Şehri'ni kurtarmak için çocukların hayal gücünü ve hikaye anlatım becerilerini bu oyuncak ile beraber tetiklemeye hazır olun.

-Köpekbalığını, arabayı fırlatıp çenesine çarparak yen.

-Gevşek parçaların ve şaşırtıcı performansın olmadığı sıfırlama kolaylığı!

-Diğer Şehir oyun setlerini birbirine bağlayarak kendi Hot Wheels Şehri'ni oluştur. Şehir oyun setleri turuncu pist ve diğer setlerle de uyumludur.

5 Yaş Ve Üzeri

Benzer ürünler