Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hot Wheels Döngü ve Başlatma Pisti

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 3 Gün

599₺
KDV Dahil
adet

Tanım
Hot Wheels Loop & Launch Track Set, arabalar havada iki metreye kadar ulaşabilen bir kazananın kafesine yarışırken rekabeti yeni zirvelere taşıyor! Araçlar bir sarmal döngü boyunca hızlanır ve ardından bir araba ona ulaştığında kapanan, baş gösteren kafese doğru fırlar. Kafes ayarlanabilir ve istenen rekabet seviyesine göre yükseltilip alçaltılabilir - yörünge boyunca bir dizi nokta paneli, mücadelenin heyecanını artırır. Her parça, süper basit kurulum için açılır ve yerine oturur, ardından rahat saklama için kolayca daraltılır.

Özellikler:
Hot Wheels Loop & Launch Track Set'te kazananın kafesine giden bir yarış! Arabalar, raylar boyunca ve arabaları havada 2 metreye kadar ulaşabilen bir kafese iten bir döngü boyunca yarışırlar!

Çocuklar, bu heyecan verici parkur setinde yer alan akrobasi hareketlerine ve yarışlara ve çeşitli zorluk seviyelerine göre ayarlanabilen kafese ilk ulaşan olma mücadelesine bayılacaklar.

Sarmal halka ve palet, saklamayı ve taşımayı kolaylaştırmak için çöküyor!

Bu palet seti, 1:64 ölçekli bir Hot Wheels arabası içerir. Kafa kafaya savaşlar için ek bir araç (ayrı satılır) getirin.

Notlar ve İpuçları:

3 yaş ve üzeri için uygundur.

Boğulma tehlikesi: Küçük parçalar içerir.

Benzer ürünler