Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Hot Wheels City Tekerlek Kulesi

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

919₺
KDV Dahil
adet

Hot Wheels arabaları elle çalışan asansöre yerleştirip giriş rampasına çıkarın. Bir adet Hot Wheels araç dahildir.

Ortadaki anahtarı döndürerek 4 arabanın şeffaf tekerleklerden sırayla geçmesini izleyin. (Diğer arabalar ayrı olarak satılır.)

Arabaları tekerlek dükkanının en üst katından serbest bırakarak yeni maceralara yelken açın!

Benzersiz bir Hot Wheels şehri inşa edin!

Tekerlek Kulesi\"ni diğer Hot Wheels pist setlerine bağlayarak akrobasi maceraları ve sonsuz hikaye anlatma heyecanı için muhteşem bir şehir oluşturun.

Çocukların, Hot Wheels City Tekerlek Kulesi\"nde ortadaki anahtarı çevirip arabalarının yarı şeffaf tekerlek kulesi boyunca yol almasını sağlarken virajların ve dönüşlerin de üstesinden gelmeleri gerekir.

Arabalar tepeye ulaştıklarında hızla rampadan inip akrobatik bir uçuşla yeni maceralara atılırlar. Çocuklar, oyun setinin tabanını diğer Hot Wheels setlerine bağlayarak ve tabana diğer Hot Wheels pist parçalarını ekleyerek kendi akrobasi ve yarış dünyalarını tasarlayabilirler (diğer setler ve pistler ayrı olarak satılır). Sete bir Hot Wheels araç dahildir fakat tekerlek kulesinin virajlarında aynı anda dört araç yol alabilir (diğer arabalar ayrı olarak satılır). Çocukların harekete geçirdiği asansör, dönen lastik sergisi ve benzin pompası gibi gerçekçi detaylar hikaye anlatımı seçeneklerine zenginlik katar. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Çocuklar, Hot Wheels City Tekerlek Kulesi\"nde her tur attığında köklü Hot Wheels geleneğinin taşıdığı yeni ve heyecan dolu maceraları keşfeder.

Aracı asansöre sürün, tırmanışa geçin, ardından arabanın yarı şeffaf dev tekerleğe doğru kayarak yol almasını izleyin.

Çocuklar ortadaki anahtarı çevirdikçe araba da tekerlek kulesi boyunca oyun setinin tepesine doğru ilerler. Burada onları bekleyen maceralar sınırsız.

Oyun setine 1 Hot Wheels araç dahildir ancak kesintisiz aksiyon heyecanı için tekerlek yapıda aynı anda 4 oyuncak araba yol alabilir (diğer arabalar ayrı olarak satılır).

Hot Wheels arabalar ve oyun setleri, tekerlekli arabalarla oynanan eğlenceli ve heyecan dolu oyunlarla çocukların yaratıcı hikaye anlatma becerilerini geliştirir. Set, sınırsız oyun seçeneği için diğer setlere bağlanabilir.

Hot Wheels City Tekerlek Kulesi oyun seti, 4-8 yaş arası çocuklar için ideal bir hediyedir.

Kutuyu açar açmaz oynamaya başlamak için 1 adet Hot Wheels araç içerir.

1 adet Hot Wheels City Tekerlek Kulesi oyun seti ile 1 adet Hot Wheels araç içerir.

Benzer ürünler