Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Tiny Furries

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

299₺
KDV Dahil
adet

Çocukların yeni oyun arkadaşlarından biri olacak Silverlit Tiny Furries sizlerle!

Tiny Furries avucunuza uyan etkileşimli kabarık arkadaşlar. Sizinle gerçek bir arkadaş gibi eğlenecekler: yanıp sönecekler, şarkı söyleyecekler, sizinle özel dillerinde konuşacaklar ve farklı sesler çıkararak nasıl hissettiklerini anlatacaklar.

60 olası reaksiyonla, onlarla tek başınıza oynayabilir veya daha fazla sürpriz için koro moduna bağlayabilirsiniz!

Renkli kürkler değiştirilebilir ve eşleştirilebilir! Tiny Furries'inizi herhangi bir yere klipsleyin, böylece nereye giderseniz gidin yanınızda gelsinler.

Tiny Furry dokunulduğunda ve sırtı okşandığında sevgi sözcükleri söyler , mırlar ve mutlu sesler çıkarır. Salladığında kıkırdanmaya başlar daha uzun süre salladığında ise kahkaha atar. Yüzüne üflendiğinde uykuya dalar ve horlamaya başlar. Yüzüne dokunulduğunda ıslık çalıp şarkı söyler.

GERİ KONUŞMA MODU:

Mesajı kaydetmek için 1 saniye içinde 2 kez ağız butonuna bas. Mesajı kaydettikten sonra , ağız butonuna 1 kez bastığında mesajını tekrarlar.

ÇOKLU MOD:

Tiny Furry arkadaşlarımı yaklaşık 40 cm yakınına yerleştir. Etrafın sessiz olduğundan ve yüzlerinin birbirine dönük olduğundan emin ol.

Ağız butonuna 1 saniye içerisinde 3 kez bas . Bağlanma sesi duyduğunda eşleşme tamamlanmış demektir. Birbirilerine bağlandığında hemen birbirleriyle sohbet etmeye ve şarkı söylemeye başlarlar.

İPUÇLARI:

Eğer hiçbir Furry ile bağlantı kurulmadıysa ağız butonuna 3 kez yeniden basın. Lütfen etrafın sessiz olduğundan ve yüzlerinin birbirine dönük olduğundan emin olun.

BEKLEME MODU: Eğer 15 saniye boyunca Furry ile ilgilenmezseniz dikkatinizi çekmek için bir ses çıkarır.

UYKU MODU: Eğer 3 dakika boyunca Furry ile ilgilenmezseniz uykuya geçecektir.

KAPAMA: Ağız butonuna 2 saniye basılı tuttuğunuzda kapanacaktır.

 

Benzer ürünler