Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Furreal Uçan Dostlarım Unicorn Flitter

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

1,499₺
KDV Dahil
adet

Sevmek ve ilgilenmek için yeni bir fantastik kürklü gerçek evcil hayvana hoş geldiniz!

FurReal Flyalots Flitter My Alicorn peluş etkileşimli oyuncağı, çocukların yürüyüp bakabileceği sevimli bir animatronik evcil hayvandır.

Bu sevimli, kanatlı tek boynuzlu at oyuncağı, onu yerde gezdirmek için iki parçalı çıkarılabilir bir tasma ile birlikte gelir.

Onu tasmasından tutarak itin, ileri doğru hareket edecek ve kanatlarını çırpmaya başlayacaktır.

Sonra yürürken tasmasını kaldır, kanatları daha da hızlı çırpsın!

Ayrıca evcil hayvan sesleri ve diğer eğlenceli sesler çıkararak etkileşimi çok daha heyecanlı hale getirir.

Evin içinde biraz dolaşalım mı? Eğlenceli gibi geliyor!

PELUŞ İNTERAKTİF KANATLI TEK BOYUNCA OYUNCAK | Bu furReal Flyalots Flitter My Alicorn etkileşimli evcil hayvan oyuncağını, kolay monte edilen, iki parçalı tasmasıyla yürüyüşe çıkarın.

KANATLARINI ÇIRP | Onu yürümek için tasmasını itin ve kanatlarının çırpmaya başladığını görün. Ardından kanatlarının daha da hızlı çırpınmasını izlemek için tasmasını kaldırın. Bu etkileşimli oyuncak aynı zamanda tatlı evcil hayvan sesleri ve diğer komik sesler çıkarır.

Çocuklara yönelik bu sevimli elektronik evcil hayvan oyuncağı 3 adet düğme pil içerir, bu yüzden tasmasını takın ve kutusundan çıkardıktan birkaç dakika sonra gitmeye hazır.

Oyuncak, çocukların eğlenceyi seven fantazi arkadaşlarına sarılıp onunla ilgilenirken eğlenebileceği çift taraflı bir etkinlik sayfası içerir.

Bu interaktif evcil hayvan, 4 yaş ve üzeri çocuklar ve evcil hayvan severler için harika bir hediyedir. Çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi ve tek boynuzlu atları seven kızlar için eğlenceli bir oyuncak.

Benzer ürünler