Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Frozen 2 anna ile moda seti 3+

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

279₺
KDV Dahil
adet

Disney'in Karlar Ülkesi 2'de Anna'nın sarsılmaz iyimserliği ve azmi, evinden uzakta bir yolculukta test edilir. Çocuğunuz bu Anna bebeğinin Arendelle'de uyandığını ve geceliğinden gündüz elbisesine geçtiğini hayal edebilir! Disney'in Karlar Ülkesi 2'den esinlenen bu klasik Anna bebeğinin ikonik uzun kızıl saçları 2 bükülmüş at kuyruğuna takılmış. Gündüz veya gece sahneleri oynatmak için 2 güzel Frozen 2'den ilham alan moda ve çıkarılabilir bir çift ayakkabı ile birlikte geliyor. Yeşil gecelikinde pembe bir kurdele ve Frozen 2'den ilham alan detaylar, beyaz gündüz elbisesinde ise sarı bir ceket ve modaya uygun bir görünüm için zarif tasarımlar yer alıyor. Çocuklar ayrıca Frozen-dolu her türlü eğlenceli macerayı birlikte paylaşan 2 kız kardeşini hayal etmek için gecelik ve gündüz elbisesiyle birlikte Arendelle Fashions Elsa bebeğini arayabilir. (Ayrı satılır )

Arendelle Modası Anna, yatma vakti etrafındaki sahneleri hayal etmek için filmden ilham alan bir gecelik, gündüz eğlencesi için bir elbise ve bir çift ayakkabıyla birlikte gelir.

Disney Karlar Ülkesi filmlerinin hayranları, bu Anna oyuncağını en sevdikleri bir karakterle hızlı moda değişikliklerini hayal etmek için bir doğum günü hediyesi veya tatil hediyesi olarak sevecekler.

Disney Frozen filmlerinden popüler bir karakter olan bu klasik Anna bebek, Disney's Frozen 2'de yer alan farklı bir görünüm sergiliyor.


Benzer ürünler