Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Dinozor Aksiyon Figürleri

Ürün Bilgisi:

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 20₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

99₺
KDV Dahil
adet

Ürün Detayları Dinozorlara takıntılı mısınız? O zaman onları kazmayı seveceksiniz. Bu dinozorun tüm kemiklerini çekiç ve keski ile kazabilir misin? Tüm parçaları aldıktan sonra, T-rex iskeletini bir araya getirin ve oynayın! Keşfet adı altında SES, doğa, keşif ve araştırma temalarına sahip oyuncaklar sunar. SES 40 yılı aşkın süredir yaratıcı oyuncaklarda uzmandır. Çocuk gelişimi ürünlerimizin geliştirilmesinde temel kavramdır. Gelişim ilk yıllarda önemli olduğu için, çocuğun yeteneklerini geliştirme ve yaratıcılıklarını kullanma fırsatına sahip olması önemlidir. Yaratıcılık, güvenlik ve kalite geliştirmenin yanı sıra tüm ürünlerimizin en önemli unsurları! Geliştirdiğimiz ürünler herhangi bir çocuğun farklı gelişim aşamaları için gereklidir.

Özellikleri - Küçük Çocuklar İçin Uygun - Komple T-Rex İskeletini Kaz ve Bir Araya Getir - Gerçekçi İskelet Hareketleri - Aynı Anda Oyna ve Keşfet - T-Rex İskeleti, Ahşap Çekiç, Ahşap Keski, Manuel ile Kaya içerir - Çocuklarda Yaratıcılık, Hayal Gücü, Konsantrasyon ve Motor Becerileri Geliştirir - Tür: Bilim Kitleri ve Oyuncaklar - Cinsiyet Grubu: Çocuk - Cinsiyet: Unisex - 4 ila 12 Yıl İçin Uygun

Uyarı! Küçük Parçalar içerir. Doğrudan Yetişkin Denetimi Altında Kullanılacaktır. 4 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.


Benzer ürünler