Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Fisher-Price Kaydır ve Öğren Akıllı Telefon

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 4 adet
Teslim durumu: 1 Gün

699₺
KDV Dahil
adet

Fisher Price Eğlen ve Öğren serisinden Kaydır ve Öğren Akıllı Telefon ile ekranı yukarı kaydırıp öğrenirken eğlenin.

Bebeğinizin Eğlen ve Öğren dostlarının yanı sıra Köpekçik ve Kız Kardeşi ile konuşabileceği bu interaktif oyuncak telefon tıpkı gerçek gibidir. Oyuncakta ayrıca miniklerin ışıklar, şarkılar ve sesleri etkinleştirmek için basabileceği uygulama şeklinde iki öğrenme modu ve sayı düğmeleri bulunur.

Çocuklar oyuncak telefondaki tuşlara basıp ekranı kaydırır ve aktiviteleri keşfederken ince motor becerilerini geliştirir.

Eğitici şarkılar ve ifadeler ise çocuklara sayıları, saymayı, şekilleri, renkleri ve çok daha fazlasını öğretir.

Dil seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz

Eğlen ve Öğren dostları ile Köpekçik ve Kız Kardeşi'nin yanı sıra eğlenceli ışıklar, sesler ve eğitici şarkıların bulunduğu interaktif oyuncak telefon. 75'ten fazla şarkı, ses ve ifade miniklere sayıları, saymayı, şekilleri, renkleri, duyguları ve hava durumunu öğretir.

Dil seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz. 2 öğrenme modu: Işıklar ve şarkılar için 1'den 9'a kadar olan sayı düğmelerine basın.

Ekranı kaydırarak yeni şarkıların ve ifadelerin bulunduğu 9 'uygulama' düğmesini keşfedin.

Eğlenceli sesler ve ifadeler için kamera düğmesine basın ve tıkırtı sesleri için yandaki düğmeyi çevirin. 9-36 aylık bebeklerin ve yürüme çağındaki çocukların ince motor becerilerini geliştirirken hikaye anlatımını teşvik eder.

Benzer ürünler