Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Varta Büyük Boy Tekli Pil D

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 10₺
Stok Durumu: 30 adet
Teslim durumu: 1 Gün

10₺
KDV Dahil
adet


Yüksek Verim için Tasarlandı

Piller sizlere daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunmak için özel olarak tasarlandı. Pilleri tercih ettiğiniz zaman yüksek verimin keyfini çıkarırsınız. Farklı cihazlar için bu pilleri tercih ettiğinizde, piller size kesintisiz yoğun enerji verir..

Yoğun İş Gücüne Karşı Dayanıklı

En yoğun enerji ile çalışan elektronik kasalardan fenerlere kadar pilleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra TV kumandası ve saat gibi daha düşük enerji ihtiyacı olan ürünler için de pilleri tercih edebilirsiniz.

İdeal Boyutlarda Tasarlandı

Piller ideal boyutları ile hem kullanım hem de taşıma kolaylığı sağlıyor. D büyük boy piller 61 mm yüksekliğe sahiptir. Ağırlıkları sadece 100 gramdır. Rakiplerine göre tüy kadar hafiftir..

Kesintisiz Güç Sağlar

Uzun süre kullanımlarda bile piller asla veriminden ödün vermeden çalışır. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak kadar güçlüdür. Çinko karbon sistemi, diğer sıradan pillere göre kıyaslandığında çok daha güçlüdür.

Muhteşem Fiyat Performans Ürünü

Piller düşük fiyatlı ekonomik fiyatta geliyor olup aynı zamanda yüksek performans sağladığı için mükemmel fiyat performans ürünü olarak bilinirler. Muhteşem çalışma garantisi Varta’dan geliyor.

Farklı Cihazlar için Tercih Edilebilir

Müzik çalardan oyuncaklara, saatten kasalara, aklınıza gelen farklı elektronik cihazlar için bu pilleri kullanabilirsiniz. Fareden diğer bilgisayar donanımları için de en çok tercih edilen pillerin başında Varta geliyor. Dayanıklı tasarıma sahip olduğundan piller uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Senelerce aynı üstün verimi alabiliyorsunuz..

Benzer ürünler