Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Dr Brown's Options+ Anti-Colic 270ml Şişe

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 3 adet
Teslim durumu: 1 Gün

279₺
KDV Dahil
adet

Dr Brown's Options+ Anti-Colic Bottle'ın geliştirilmiş tasarımının, Dr Brown'ın benzersiz %100 vakumsuz havalandırma sistemi sayesinde rüzgarlı koliği azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Dr Brown'ın Options+ biberonları, büyüdükçe ihtiyaçlarına uyum sağlayarak, küçüğünüzü beslemenin kolay ve rahat bir yolunu sunar. Eşsiz tasarımıyla bu şişe, çıkarılabilir dahili havalandırma sistemiyle birlikte veya bu sistem olmadan kullanılabilir ve daha fazla rahatlık için onu emzikli havalandırmalı bir şişeye dönüştürür. Doğumdan itibaren Dr Brown's Options+ biberonlarını kullanın – bebeğiniz kolik olana kadar beklemeyin!

Eşsiz dahili yeşil havalandırma sistemi, %100 vakumsuz besleme oluşturmaya devam ediyor ve bu da rüzgarla ilişkili koliği azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu, kolik semptomların giderilmesi için Dr Brown'ı Birleşik Krallık Sağlık Profesyonellerinin bir numaralı tercihi yapan şeydir.

Göğüs benzeri emzik şekli, uygun bir mandal ve daha doğal bir biberonla besleme deneyimi için doğru şekilde şekillendirilmiştir - memeden biberona ve tekrar geri geçiş için mükemmeldir! Her emzik, aynı tutarlı doğal akışı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır, böylece siz ve bebeğiniz her beslemede ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

Dr Brown'ın Anti-Colic Options+ bebekle birlikte büyür ve bebek artık beslenme sorunu yaşamadığında veya siz emzikli bir biberonun rahatlığını istediğinizde havalandırma sisteminin kolayca çıkarılmasına olanak tanır. Emzik havalandırması kontrollü bir akış oluşturarak bebeklere kendi hızlarında beslenmeleri için kolay ve rahat bir yol sunar. Bebekle birlikte büyüyen ve rüzgarlı kolik semptomlarını hafifletmeye yardımcı olan eksiksiz besleme sistemi. Korunma tedaviden daha iyidir!

Benzer ürünler