Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

İkili Ortodontik Emzik Black & Pearl

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 10 adet
Teslim durumu: 1 Gün

155₺
KDV Dahil
adet

Özellikleri ve Avantajları:

Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Black & Pearl / Gece & Gündüz Emzikleri, BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler ile yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.

Mamajoo Ortodontik Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde damaklı formda tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri salya birikimini önleyip sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcıdır.

Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Black & Pearl / Gece & Gündüz Emzikleri, hem gece hem de gündüz kullanım için uygundur ve karanlıkta bir süre parlayan emzik gövdesi sayesinde gece kolaylıkla emziğin bulunmasını sağlar.

Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Black&Pearl Emzikler, ürünleri içinde steril ederek her zaman hijyenik olarak korumak ve taşımak için Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutuları içinde sunulur.

Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Black&Pearl Emzikler 0-24 ay bebekler için 3 farklı boyda, uyumlu renk ve desen seçenekleriyle üretilir. 

Benzer ürünler