Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Lansinoh Natural Wave Cam Biberon 160ml

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 5 adet
Teslim durumu: 1 Gün

549₺
KDV Dahil
adet


Bebeklerin sağlıklı bir şekilde beslenmesi oldukça büyük önem taşır. Ebeveynlerin bebeklerini beslerken kullandığı araçlardan biri biberonlar, farklı malzemelerden üretilir. Bebeklerin gelişimine göre sınıflandırılan biberon çeşitleri, kullanım amaçlarına göre de birbirinden ayrılır. Formlarına göre de farklılaşan modeller arasından bebeğinizin rahatlıkla kullanacağı bir biberounu seçmelisiniz. Lansinoh biberon, bebeğinizin emzirmeden ayrılma sürecini kolaylıkla atlatması için en büyük destekçisidir. Bebeğinizin fiziksel gelişimi süreci ile anne bebek arasındaki eşsiz bağın güçlenmesi için en doğal yol olan emzirme, bebeğin enfeksiyonlara karşı korunmasını da sağlar.

Lansinoh Biberon İle Anne Sıcaklığı

Lansinoh biberon, tasarımı ve özellikleri ile bebeklerinizin sağlığını düşündüğünü kanıtlamıştır. Anne ve bebeğin kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanan biberon, derin dondurucu ya da buzlukta uzun süre saklanabilir. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için kullanabileceğiniz Lansinoh biberon, bebeğinizin mental gelişimi için oldukça önemlidir. Bebeğinizin emzirme sürecinde anneye önemli ölçüde destek olan Lansinoh biberon, bebeğinizin de gıda alımını sağlıklı ve sorunsuz yaşamasını sağlar.

Neden Lansinoh Biberonu Tercih Etmelisiniz?

Lansinoh biberonu üretildiği malzemeler, özellikleri ve ergonomik tasarımı sebebi ile sıklıkla tercih edebilirsiniz. Anne ve bebek için kullanım kolaylığı sağlayan biberon ile bebeğiniz sütünü sorunsuz içebilirken siz de biberon temizliğini zorlanmadan yapabilirsiniz. Hem anne hem bebeğin kullanımı, sağlığı ve uzun süre kullanımı düşünülerek tasarlanan Lansinoh biberon, emzirme sürecini anne bebek için keyifli hale getirir.

Bebeğin anne memesinden biberona ya da biberondan anne memesini geçişini kolaylaştıran Natural Wave emzik, dalgaya benzer hareketin devamlılığını sağlar. Bebeğinizin biberonu kolay bir şekilde kavramasını, emmesini ve gıdayı yutmasına yardımcı olur. Ayrıca, doğal ağız ve çene gelişimi için iç güdüsel emme hareketini destekler.

Ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizi beslerken hem siz hem bebeğiniz konforlu olur. Bebeğiniz biberonu rahat bir şekilde kavrayarak uzun süre beslenir.

Hijyenik koruyucu kapağı sayesinde içerisindeki sütü damlatmadığı için bebeğiniz beslenirken kesintisiz rahatlık yaşarsınız.

Göğüs pompası ile süt sağarken direkt olarak biberonun içine dolum yapabilirsiniz. Böylece, bebeğinizi beslemek için zamandan tasarruf sağlarsınız.

Yavaş ve esnek bir biberon olduğu için bebeğinizin anne yumuşaklığını hissetmesini sağlayan Lansinoh biberon ile bebeğiniz uykudan önce huzurlu bir gıda süreci yaşar.

Biberonun üretildiği özellikler sayesinde bebeğiniz gaz sancısı yaşamaz ve sağlıklı, huzurlu günler geçirir. Siz de, bebeğinizin huzurlu olmasının keyfini yaşarsınız.

Sağlıklı Bebekler İçin Lansinoh Biberon

Lansinoh biberonun özellikleri sayesinde bebeğinizin anne memesinden ayrılarak ek gıdaya ve biberona geçiş süreci hızlanır ve kolaylaşır. Biberonda üretilirken kullanılan malzemeler bebeğinizin sorunsuz bir şekilde beslenmesini sağlarken sizin de bebeğinizin rahat olmasının keyfini yaşamanız düşünülmüştür.

Lansinoh biberonda bulunan kolik önleyici AVS hava giriş sistemi teknolojisi, koliğin temeli olan hava yutma nedenini ortadan kaldırır. Gazdan dolayı bebeklerde oluşan ağlama krizlerinin oluşmasını önler. Biberonun içindeki hava giriş sistemi, bebeğin emdikçe oluşturduğu negatif basıncın azalmasını sağlayarak sütü emmesini kolaylaştırır. Bu durum da, bebeğin sütü emerken havayı yutmasını önler.

Lansinoh biberon gıda saklamak için kullanılan polipropilenden üretilmiştir. Ayrıca, ideal basıncın ayarlanmasına yardımcı olan yumuşak silikon, geniş ve kalın dokulu taban sayesinde sağlıklı bir kullanım sunar.

Geniş ağzı sütü içerisine kolay doldurup bittikten sonra da rahat bir şekilde temizlemenizi sağlar.Tek parça biberon emziği ve koruyucu kapak hijyenik bir kullanım sunar. Biberonun üzerindeki dikey şeritler üründeki daralmaları önler ve emziğin yapısını güçlendirir.

Biberonun emziği, yavaş, orta ve hızlı seçenekleri ile bebeğinizin yaşına, gıda türüne ve miktarına göre seçim yapmanızı sağlar. Bebeğiniz süt akışını kontrol ederek içebileceği hız ve miktarı seçebilir.        

Benzer ürünler