Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 30 adet
Teslim durumu: 1 Gün

2,799₺
KDV Dahil
adet

Ürün Açıklaması Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü

Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü, bebeğinizin karnını zararlı bakterilerden korumanın basit ve hızlı bir yoludur. Hızlı döngü, beş dakikada beş steril biberona sahip olabileceğiniz anlamına gelir, böylece ihtiyacınız olduğunda asla biberonsuz kalmazsınız! Kapak kapalı kalırsa biberonlar 24 saat steril kalır. Biberon sterilizatörü ve dezenfektanı, her mutfak için mükemmel olan şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Ayrıca küçük çocuğunuz için emzik maşası ve yeni doğmuş bir emzik de dahildir.

Özellikler:

- Kimyasal içermeyen buharla sterilizasyon, zararlı bakterilerin %99,9'unu öldürür

- Kapak kapalı kaldığı sürece biberonlar 24 saat steril kalır

- Her mutfak için mükemmel, yerden tasarruf sağlayan şık tasarım

- Nihai güvence için BPA içermez ve ftalat içermez

- Tommee Tippee Doğaya Daha Yakın ve Gelişmiş Anti-Kolik biberonlar ve çoğu büyük marka biberon ile uyumludur

Anahtar Kelimeler:

- Tommee Tippee buharlı sterilizatör, biberon sterilizatörü, biberon sterilizatörü, sterilizatör, şişe dezenfektanı, bebek sterilizatörü, biberon dezenfektanı, buharlı sterilizatör, sterilizatör biberon, biberon yıkayıcı, şişe buharlı sterilizatör, elektrikli buharlı sterilizatör, şişe sterilizatörü elektrikli, elektrikli sterilizatör, bebek sterilizatörü ve şişeleri, biberon sterilizatörü, biberonlar için elektrikli sterilizatör, biberon buharlı sterilizatör, süt şişesi sterilizatörü

Anahtar Özellikler:

1, 2, 3 kadar kolay:

- Doğaya Daha Yakın Elektrikli Buhar Sterilizatörü, sadece üç basit adımda kullanımı gerçekten çok kolay.

- Adım 1 – Tabanı 80 ml soğuk suyla doldurun

- Adım 2- 5 biberon, emzik ve kapak yükleyin

- 3. Adım - 5 dakikalık döngüyü başlatmak için açın

Şık Tasarım:

- Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü yeni ve şık bir tasarıma sahiptir ve herhangi bir mutfak tezgahında harika görünür.

5 şişe kapasitelidir:

- Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü, 5 Closer to Nature şişe veya 4 Ultra şişe ile kullanım için uyumludur.

Hijyen Sözü:

- Elektrikli Buharlı Sterilizatörün içeriği, kapağı kapalı kaldığı sürece 24 saat boyunca steril kalır ve ebeveynlere, yatmadan önce cihazı açma ve kahvaltı saatinde temiz biberonları çıkarma şansı verir.

Steril Çalışma Yüzeyi:

- Yerden tasarruf sağlayan benzersiz tasarımın çok az parçası vardır, bu da temizlemeyi ve saklamayı kolaylaştırır. Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatöründeki kolay yükleme sepeti, 5 Closer to Nature biberonu veya 4 Ultra biberon ve aksesuarı alacak şekilde tasarlanmıştır

%100 Doğal:

- Tommee Tippee Elektrikli Buhar Sterilizatörü, %99,9'unu öldürmek üzere tasarlanmış kimyasal içermeyen bir sterilizasyon sistemidir. Süt şişelerinde birikebilecek zararlı bakterilerin Ebeveynler, sert deterjan, kimyasal madde veya bulaşık makinesi kalıntısı riski olmadan sterilize eden endişesiz sistemi severler.


Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler