Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Mamajoo 3IN1 LCD Ekran Biberon Isıtıcı&Buhar Sterlizatör

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 2 adet
Teslim durumu: 1 Gün

3,169₺
KDV Dahil
adet

Mamajoo 3 Işlevli Dijital LCD Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü ile bebeğinizin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz.

3ü 1 arada! Biberon Isıtıcı, Mama Isıtıcı ve Sterilizör

Mamajoo 3 İşlevli LCD Biberon/Mama Isıtıcı ile bebeğin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceği gibi ayrıca biberonu da hızlı bir şekilde steril edebilir.

Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

Temizlenme: Ana gövde ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenir. Diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya antibakteriyel malzemeler kullanmayınız.

Ürün Avantajları:

Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi sayesinde tam otomatiktir. İşlemler ile işaretler üründeki LCD ekrandan seçilebilir ve kolaylıkla izlenilebilir.

Bebeğinizin sevdiği gıdaları (süt veya mama) uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur.

Dijital ekranın kullanımı çok kolaydır, çünkü sütü veya mamayı ısıtma işlemleri sırasında ürünün iç ısıları ekranda görünür ve işlem bittiğinde otomatik olarak sabitlenir.

Süt ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 40 dereceye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve alarmdan sonra cihaz ısıyı otomatik olarak 40 derecede sabit tutar.

Gıda ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 70 dereceye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve alarmdan sonra cihaz ısıyı 70 derecede otomatik olarak sabit tutar.

Buharlı sterilizör konumunda derece 100 dereceye geldiğinde sterilizasyon işlemi başlar ve suyun derecesini LCD ekranda görebilirsiniz. İşlem bittiğinde alarm sesi duyulduğunda cihaz otomatik olarak kendini kapatır.

Benzer ürünler