Canlı Destek Hattı +90 533 838 07 78 | İletişim: +90 392 3655937-38-39

Babyjem Baby Tonton Lazımlık - Mor, Pembe

Recommended Price: 0₺
En Ucuz Gönderi Fiyatı 50₺
Stok Durumu: 4 adet
Teslim durumu: 1 Gün

759₺
KDV Dahil
adet

Babyjem Tonton lazımlık eğitim koltuğu, bebeğinizin tuvalete alışma sürecinde sevimli renkleri ve pratik kullanımı ile size kolaylık sağlayacak bir üründür.

İç kısmı çıkarılıp temizlenebilir, bu da ürünün hijyenik olmasını sağlar. Lazımlık tuvalet eğitimine yardımcı olur. Çocuğunuz kendini güvende hisseder. Tuvalet eğitim oturağı, kanserojen madde içermeyen plastikten üretilmiştir.

Babyjem Tonton Lazımlık Mavi-Yeşil, oturma alanı geniş ve ergonomik olarak tasarlanmış olduğu için çocuğun oturması için çok rahattır. Sırt desteğinin iki tarafı yeterli destek sunar. Çocuk klozet oturağı kalın ve sağlam plastikten yapılmıştır, bu da çocuğunuzun devrilmesini daha sağlam ve daha zor hale getirir.

Babyjem Tonton Lazımlık Mavi-Yeşil'in tasarım özellikleri, onu satın alabileceğiniz en hijyenik ve temizlemesi en kolay lazımlık yapar. Müşterilerimiz, oturması rahat olduğu ve bazen kendilerinin boşaltmalarına izin verildiği için çocukların bebek lazımlık koltuğundan hoşlandığını söylüyor! Ebeveynler, iyi yaptıkları bir iş için yürümeye başlayan çocuk tuvalet eğitmenini ödüllendirmek için çok daha iyi zaman harcadıklarında, çiş ve kakayı temizlemek için zaman harcamak zorunda olmadıkları için çok mutlular!

Benzer ürünler

Ayrıca satın alınan ürünler